fbpx

SZKOLENIE Z MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ

Szkolenie mezoterapia mikroigłowa Warszawa

Przeprowadzamy szkolenie z mezoterapii mikroigłowej w Warszawie dla wszystkich chętnych, którzy chcą poznać tę technikę i nauczyć się ją wykonywać poprawnie. Jeśli chcesz odbyć szkolenie aby poszerzyć swoje umiejętności i zaproponować swoim klientom nowe zabiegi - zapraszamy. Nie zrażaj się, jeśli jeszcze nie masz wiedzy kosmetycznej i to od tego zabiegu chcesz rozpocząć własne działanie w tej branży. To szkolenie jest skierowane do wszystkich – zarówno kosmetyczek z długim stażem, jak i osób początkujących. Mezoterapia mikroigłowa pobudza fibroblasty do produkcji elastyny oraz kolagenu a jej efektem jest samoregeneracja się skóry. Właśnie dlatego ten zabieg jest tak popularny, a salony oferujące go mają przepełnione kalendarze. Sam zabieg polega na wykonywaniu niewielkich wkłuć, które powodują mikrouszkodzenia. To sprawia, że organizm angażuje się do odbudowywania naruszonej skóry. Po mezoterapii skóra staje się stopniowo coraz bardziej napięta i elastyczna, zmarszczki zostają zredukowane, koloryt skóry wyrównuje się, a blizny ulegają wygładzeniu (w wielu przypadkach znikają całkowicie). Szkolenie z mezoterapii mikroigłowej w Warszawie, w naszym ośrodku sprawi, że zyskasz umiejętności wykonywania go w sposób delikatny i efektywny. Jeśli wzbudziliśmy w Tobie zainteresowanie, to nie szukaj dalej fraz „mezoterapia mikroigłowa Warszawa”, tylko napisz albo zadzwoń do nas. Nasze kursy mogą być dofinansowane z Urzędu Pracy.

Kurs mezoterapia mikroigłowa

Nasz kurs mezoterapia mikroigłowa to profesjonalne szkolenie, podczas którego nauczysz się wykonywać zabieg mezoterapii mikroigłowej. Zajęcia są prowadzone indywidualnie, niekiedy są przeprowadzane w grupach dwuosobowych. To maksymalna liczba osób na naszych kursach. Największym priorytetem jest dla nas indywidualne podejście do każdego kursanta, a to można osiągnąć tylko w sytuacji, gdy na jednego nauczyciela przypada nie więcej niż dwóch uczniów. Mezoterapia mikroigłowa jest inwazyjnym zabiegiem, dlatego najważniejsze jest nauczenie się wykonywania go w sposób całkowicie bezpieczny dla klientów. Skóra jest po nim bardziej wrażliwa a mają na to wpływ mikrouszkodzenia. Dlatego należy zachować dbałość o bezpieczeństwo klientki. U nas dowiesz się w jaki sposób wykonywać ten zabieg, jakie są do niego przeciwskazania i samodzielnie przećwiczysz mezoterapię. Oczywiście po wcześniejszym zobaczeniu, w jaki sposób instruktor wykonuje go na modelce. Poznasz dwa rodzaje mezoterapii mikroigłowej, na które składa się dermapen oraz derma roller. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat, który uprawnia do wykonywania mezoterapii mikroigłowej. Gdy skończysz nasz kurs o tytule mezoterapia mikroigłowa możesz także otworzyć własny salon specjalizujący się właśnie w tym zabiegu. Jeśli chcesz - wybierz kilka naszych kursów i dzięki temu będzie możliwość wykonywania  także innych zabiegów. Chcesz się przekwalifikować? Zamierzasz pracować jako kosmetyczka? A może już od dawna wykonujesz zabiegi, ale chcesz oferować także mezoterapię mikroigłową? Zapisz się na nasze szkolenie, zadbamy o Twoją wiedzę i umiejętności!

Szkolenie z mezoterapii mikroigłowej prowadzony jest indywidualnie lub w 2-osobowych grupach. Każdy uczestnik kursu ma zapewnione własne stanowisko pracy wyposażone w aparaturę kosmetyczną, artykuły jednorazowego użytku, wszelkie potrzebne preparaty i akcesoria kosmetyczne oraz modeli do ćwiczeń.
Na całość szkolenia z mezoterapii mikroigłowej składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Przed każdym zabiegiem instruktor wykonuje pokaz na modelce a następnie kursant wykonuje zabieg kosmetyczny. Naszym atutem jest duża ilość zajęć praktycznych, które stanowią nawet 90% nauki, podczas których kursanci ćwiczą zdobytą wiedzę i umiejętności.

Kurs Mezoterapii mikroigłowej - termin ustalany jest indywidualnie.

Poniedziałek – sobota w godzinach 10:00 – 16:00. Zajęcia odbywają się przez 1 dzień.
Cena kursu: 1500 zł
Czas trwania: 8 godzin

Kurs mezoterapii mikroigłowej

PROGRAM KURSU Z MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

1. Definicja mezoterapii mikroigłowej
2. Rodzaje mezoterapii mikroigłowej
• dermapen
• derma roller
3. Zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy
4. Wywiad kosmetyczny i karta klienta
5. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
6. Efekty zabiegu mezoterapii mikroigłowej
7. Terapie łączone
8. Preparaty używane podczas zabiegu
9. Pielęgnacja skóry po zabiegu
10. Przygotowanie stanowiska pracy
11. Przygotowanie klientki
12. Metodyka zabiegu
13. Ćwiczenia praktyczne

UKOŃCZENIE SZKOLENIA Z MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ

Po ukończeniu kursu, uczestnik zdobywa wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego wykonywania zabiegu mezoterpii mikroigłowej z zastosowaniem odpowiednio dobranych do rodzaju cery preparatów oraz profesjonalne doradztwo przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu każda osoba otrzymuje certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim, który upoważnia do pracy w zawodzie oraz do otwarcia własnego salonu.

Program kursu kosmetycznego jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ALOE Kosmetyka i Szkolenia i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Zalecamy nasz kurs mezoterapii mikroigłowej!

Zobacz nasze inne kursy kosmetyczne twarzy.

Kia Seltos X-Line Turbo 2024
Самые быстрые модели Mercedes-Benz AMG
Toyota Camry 2025: пока все подтверждено