fbpx
Kurs masażu twarzy, szyi, dekoltu

Kurs masażu twarzy, szyi, dekoltu

Kurs masażu twarzy,szyi, dekoltu

Masaż twarzy staje się coraz bardziej popularny. Współcześnie kobiety chętnie wybierają tę formę relaksacji, znają pozytywne efekty i wiedzą jaki wpływ ma masaż nie tylko na samopoczucie, ale także ukrwienie skóry i jej zdrowie. Kurs masażu twarzy, który oferujemy obejmuje wszystkie zagadnienia związane z bezpiecznym i efektywnym wykonywaniem masażu. Nauczysz się na nim jakie techniki i ruchy stosować, a których unikać. Ponadto dowiesz się jakiej siły używać by masaż był skuteczny i przyjemny dla Twoich klientów. Poznasz wszystkie przeciwwskazania oraz przećwiczysz wykonywanie masażu twarzy, szyi oraz dekoltu. To szkolenie zostało stworzone z myślą o każdym, kto chce zacząć wykonywać masaże na profesjonalnym poziomie. Zapraszamy na niego zarówno osoby, które już są kosmetyczkami, jak i ludzi jeszcze nie działających w tej dziedzinie. Kurs masażu twarzy dostarczy Ci kompleksowej wiedzy dotyczącej tego, w jaki sposób masować. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Każdy rodzaj masażu zostanie Ci zaprezentowany przez wykładowcę, który wykona go na modelce. Omówienie, dokładne instrukcje i obejrzenie poprawnie wykonanego zabiegu będzie wstępem do tego, abyś mogła poćwiczyć go na modelce. Podczas etapu praktycznego szkoleniowiec będzie Cię instruował i tłumaczył wszystkie ważne aspekty oraz odpowiadał na Twoje pytania.

Kurs masażu twarzy Warszawa 

Nasz kurs masażu twarzy w Warszawie ma indywidualny charakter. Kursant otrzymuje swoje prywatne stanowisko wyposażone w kosmetyki, preparaty i wszelkie potrzebne do masażu akcesoria. Kurs masażu może odbywać się maksymalnie w dwuosobowych grupach. Na naszym szkoleniu 90% zajęć to praktyka, dzięki temu będziesz doskonale przygotowana do wykonywania masażu twarzy, szyi i dekoltu. Kurs "Masaż twarzy, szyi, dekoltu" trwa osiem godzin, a jego koszt to 1500 zł. Stopniowo będziesz poznawać teoretyczne zagadnienia i ćwiczyć praktyczne umiejętności. Będziesz wiedzieć w jaki sposób przeprowadzać wywiad kosmetyczny i wychwycić wszelkie przeciwwskazania do masażu. Dowiesz się również w jaki sposób dopasowywać sposób wykonywania masażu do konkretnych dolegliwości klienta, jego stanu czy chorób. Przećwiczysz różnorodne techniki masażu i poznasz ich cel, a także efekty. Powąchasz, dotkniesz i użyjesz na modelce preparatów kosmetycznych, które możesz używać podczas masażu. Ponadto zapoznasz się ze wszystkimi nowoczesnymi akcesoriami, dowiesz się również jak przygotować stanowisko do masażu. Podczas zajęć praktycznych przećwiczysz masowanie olejkiem, czekoladą, świecą i miodem. Po kursie otrzymasz certyfikat uprawniający do wykonywania masażu twarzy, szyi oraz dekoltu. Kurs masażu może zostać dofinansowany przez Urząd Pracy. Chcesz zostać profesjonalną masażystką? Zacznij od kursu masażu twarzy w Warszawie. Przykładamy najwyższą wagę do tego, aby każda osoba opuszczająca naszą placówkę potrafiła wykonywać różne rodzaje masażu od razu, bez obaw, ze świadomością posiadanych umiejętności. Naszym priorytetem jest wyszkolenie najlepszych masażystów. Po ukończeniu kursu możesz dodać masaż do listy oferowanych usług. Jeśli jednak chcesz otworzyć salon masażu całego ciała i nie masz doświadczenia, to najpierw naucz się masażu twarzy, szyi oraz dekoltu. Dowiesz się czy jest to dla Ciebie i szybko będziesz mogła zacząć pracować w tym zawodzie, a kolejne kursy i szkolenia będą poszerzały Twoją wiedzę i umiejętności.

Masaż twarzy, szyi, dekoltu polega na wykonywaniu określonych ruchów w określonym tempie, z odpowiednią siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń limfatycznych i krwionośnych, rytmicznie i bez rozciągania skóry. Jest formą oddziaływania na organizm człowieka, w której wykorzystuje się bodźce mechaniczne (ręczne lub wywołane specjalnymi aparatami albo przy użyciu różnych przedmiotów lub substancji) głównie w postaci ucisków, uderzeń lub wibracji na tkanki, w celu wywołania odczynów fizjologicznych w organizmie, działających leczniczo, profilaktycznie, relaksująco lub kosmetycznie.

Kurs masażu twarzy szyi i dekoltu pozwala na poznanie zagadnienia zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Szkolenie skierowane jest do osób początkujących, pragnących zawodowo zajmować się kosmetyką, jak i osób związanych z branżą pielęgnacji urody. Szkolenie pozwala poszerzyć wiedzę jak i nabyć nowe umiejętności praktyczne.

Kurs "Masaż twarzy, szyi, dekoltu" prowadzony jest indywidualnie lub w 2-osobowych grupach. Każdy uczestnik kursu masażu twarzy ma zapewnione własne stanowisko pracy wyposażone w aparaturę kosmetyczną, artykuły jednorazowego użytku, wszelkie potrzebne preparaty i akcesoria kosmetyczne oraz modeli do ćwiczeń.
Na całość szkolenia składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Przed każdym zabiegiem instruktor wykonuje pokaz na modelce a następnie kursant wykonuje zabieg kosmetyczny. Naszym atutem jest duża ilość zajęć praktycznych, które stanowią nawet 90% nauki, podczas których kursanci ćwiczą zdobytą wiedzę i umiejętności.

Termin kursu ustalany jest indywidualnie.

Poniedziałek – sobota w godzinach 10:00 – 16:00. Zajęcia odbywają się przez 1 dzień.

Cena kursu masażu twarzy: 1500 zł
Czas trwania: 8 godzin

PROGRAM:

1. Definicja masażu
2. Wpływ masażu na skórę
3. Wskazania i przeciwwskazania do masażu
4. Wywiad kosmetyczny i karta klienta
5. Techniki masażu
6. Preparaty używane do masażu
7. Akcesoria używane do masażu
8. Przygotowanie stanowiska pracy
9. Przygotowanie klientki
10. Ćwiczenia praktyczne
• masaż olejkiem
• masaż czekoladą
• masaż świecą
• masaż miodem

Po ukończeniu kursu, uczestnik zdobywa wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego wykonywania masażu twarzy, szyi i dekoltu z zastosowaniem odpowiednio dobranych do rodzaju cery, preparatów oraz profesjonalne doradztwo przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu każda osoba otrzymuje certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim, który upoważnia do pracy w zawodzie oraz do otwarcia własnego salonu.

Program kursu kosmetycznego jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ALOE Kosmetyka i Szkolenia i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Zalecamy nasz profesjonalny kurs masażu twarzy Warszawa!

Zobacz nasze inne kursy kosmetyczne twarzy.

Kia Seltos X-Line Turbo 2024
Самые быстрые модели Mercedes-Benz AMG
Toyota Camry 2025: пока все подтверждено