fbpx
Kurs mikrodermabrazji diamentowej ciała

KURS MIKRODERMABRAZJI DIAMENTOWEJ I KORUNDOWEJ CIAŁA

Kurs mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to bardzo popularny zabieg. Jego skuteczność sprawia, że kobiety chętnie decydują się właśnie na ten sposób odnowy cery. Umiejętność wykonywania zabiegu mikrodermabrazji jest niezwykle cenna. Zarówno dla kosmetyczek, które chcą wprowadzić nowy zabieg do swojego salonu, jak i osób chcących zajmować się tym profesjonalnie, ale dopiero stawiają w tym zawodzie swoje pierwsze kroki. Mikrodermabrazja to zabieg oczyszczania. Polega na ścieraniu martwego naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń naskórnych. Jeśli chcesz zacząć wykonywać ten zabieg, to wybierz nasz kurs mikrodermabrazji! Oferujemy kurs mikrodermabrazji diamentowej, korundowej oraz wodno-tlenowej (oxybrazja). Nauczymy Cię więc w jaki sposób oczyszczać kolejne partie ciała, jakie są środki ostrożności oraz jak traktować konkretne typy skóry. Poznasz wszystkie zagadnienia teoretyczne oraz poćwiczysz wykonywanie tego zabiegu na własnym stanowisku. Zajęcia są prowadzone w sposób indywidualny albo w dwuosobowych grupach. Dowiesz się tego, jakie preparaty i kosmetyki stosować do mikrodermabrazji, a także poznasz ich skład i znaczenie każdej substancji, która się w nich znajduje. Po naszym kursie mikrodermabrazji zdobędziesz wiedzę na temat dopasowania czasu trwania zabiegu, jego rodzaj i metodę wykonania. Będziesz wiedzieć na co zwracać uwagę i w jakich przypadkach nie zaleca się wykonywania konkretnego typu mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja szkolenie

Jeśli chcesz być kosmetyczką, albo zależy Ci na tym, żeby poznać nowe sposoby pielęgnacji cery, to u nas dowiesz się czym jest mikrodermabrazja. Szkolenie przeprowadzane w naszym ośrodku przebiega w sposób profesjonalny i zapozna Cię ze wszystkimi informacjami, jakie należy posiadać, aby wykonywać ten zabieg prawidłowo i skutecznie. Program szkolenia obejmuje dokładne poznanie rodzajów mikrodermabrazji (diamentowa, korundowa, wodno-tlenowa (oxybrazja). Dowiesz się jak dezynfekować narzędzia pracy, o co zapytać podczas wywiadu z klientem, jakie są wskazania oraz przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Ponadto poznasz efekty mikrodermabrazji, zapoznasz się z preparatami używanymi podczas zabiegu i przećwiczysz jego wykonywanie. Ten kurs to solidne przygotowanie -  aż 90% stanowią ćwiczenia. Podczas nich instruktor wykonuje zabieg na modelce dokładnie tłumacząc każdą kwestię i rozwiewając wszystkie wątpliwości. Następnie kursant wykonuje zabieg z pełnym wsparciem instruktora. Wiedza teoretyczna jest niezbędna, ale nie wystarczy do tego, aby wykonywać ten zabieg z pewnością siebie i odpowiednią techniką. Właśnie dlatego my skupiamy się na tym, aby nasi kursanci zdobywali przede wszystkim praktyczne umiejętności, znając teorię. Mikrodermabrazja – szkolenie, które dokładnie zapozna Cię z tym zagadnieniem przejdziesz tylko u nas! Po zakończeniu kursu możesz od razu wykonywać zabieg mikrodermabrazji na swoich klientkach. Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia, wraz z dyplomem. Zestaw dokumentów jest w dwóch językach (polski i angielski). Są one potwierdzeniem tego, że kursant poznał praktyczne i teoretyczne zagadnienia na profesjonalnym poziomie i ma uprawnienia do otwarcia własnego salonu. 

Termin kursu ustalany jest indywidualnie.

Poniedziałek – sobota w godzinach 10:00 – 14:30. Zajęcia odbywają się przez 1 dzień.

Cena kursu: 1500 zł
Czas trwania: 6 godzin

PROGRAM:

1. Definicja mikrodermabrazji
2. Rodzaje mikrodermabrazji
• diamentowa
• korundowa
• tlenowa (oxybrazja)
3. Zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy
4. Wywiad kosmetyczny i karta klienta
5. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
6. Efekty zabiegu mikrodermabrazji diamentowej
7. Preparaty używane podczas zabiegu
8. Przygotowanie stanowiska pracy
9. Przygotowanie klientki
10. Metodyka zabiegu
11. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej oraz korundowej ciała
12. Ćwiczenia praktyczne

Po ukończeniu kursu, uczestnik zdobywa wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego wykonywania zabiegu mikrodermabrazji diamentowej ciała z zastosowaniem odpowiednio dobranych do rodzaju skóry preparatów oraz profesjonalne doradztwo przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu każda osoba otrzymuje certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim, który upoważnia do pracy w zawodzie oraz do otwarcia własnego salonu.

Program kursu kosmetycznego jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ALOE Kosmetyka i Szkolenia i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Zobacz nasze inne kursy kosmetyczne ciała.

Kia Seltos X-Line Turbo 2024
Самые быстрые модели Mercedes-Benz AMG
Toyota Camry 2025: пока все подтверждено