Kurs eksfoliacji kwasem PRX T-33

KURS EKSFOLIACJI KWASEM PRX T-33 , BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution

Kwasy PRX T-33, BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution działają w głębokich warstwach skóry i mogą być wykorzystywany do zabiegów o każdej porze roku. Po zabiegu cera jest widocznie napięta, rozjaśniona i nawilżona. Kwasy mogą być również łączone z innymi metodami kosmetycznymi oraz z aparaturą kosmetyczną, przez co efekty zabiegów są jeszcze bardziej spektakularne.

Kurs eksfoliacji kwasem PRX T-33, BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution pozwala na poznanie zagadnienia zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Szkolenie skierowane jest do osób początkujących, pragnących zawodowo zajmować się kosmetyką, jak i osób związanych z branżą pielęgnacji urody. Szkolenie pozwala poszerzyć wiedzę jak i nabyć nowe umiejętności praktyczne.

Kurs prowadzony jest indywidualnie lub w 2-osobowych grupach. Każdy uczestnik kursu ma zapewnione własne stanowisko pracy wyposażone w aparaturę kosmetyczną, artykuły jednorazowego użytku, wszelkie potrzebne preparaty i akcesoria kosmetyczne oraz modeli do ćwiczeń.

Na całość szkolenia składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Przed każdym zabiegiem instruktor wykonuje pokaz na modelce a następnie kursant wykonuje zabieg kosmetyczny. Naszym atutem jest duża ilość zajęć praktycznych, które stanowią nawet 90% nauki, podczas których kursanci ćwiczą zdobytą wiedzę i umiejętności.

Termin kursu ustalany jest indywidualnie.

Poniedziałek – sobota w godzinach 9:00 – 16:00. Zajęcia odbywają się przez 1 dzień.

Cena kursu: 2500 zł
Czas trwania: 8 godzin

PROGRAM:

1. Definicja kwasu PRX T-33, BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution
2. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu kwasem PRX T-33
3. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu kwasem BioRePeelCI3
4. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu kwasem PQ AGE Evolution
5. Wywiad kosmetyczny i karta klienta, oświadczenia i zgody na zabieg
6. Efekty zabiegu
7. Preparaty używane podczas zabiegu
8. Terapie łączone kwasu PRX T-33, BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution z wykorzystaniem aparatury
9. Pielęgnacja skóry po zabiegu
10. Przygotowanie stanowiska pracy
11. Przygotowanie klientki
12. Metodyka zabiegu
13. Ćwiczenia praktyczne z użyciem kwasu PRX T-33, BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution

Po ukończeniu kursu, uczestnik zdobywa wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego wykonywania zabiegu eksfoliacji kwasem PRX T-33, BioRePeelCI3, PQ AGE Evolution  z zastosowaniem odpowiednio dobranych do rodzaju cery preparatów oraz profesjonalne doradztwo przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu każda osoba otrzymuje certyfikat oraz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim, który upoważnia do pracy w zawodzie oraz do otwarcia własnego salonu.

Program kursu kosmetycznego jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną ALOE Kosmetyka i Szkolenia i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Zobacz nasze inne kursy kosmetyczne twarzy.

Kia Seltos X-Line Turbo 2024
Самые быстрые модели Mercedes-Benz AMG